Luzik 1

Zespół taneczny
Poznaj zespół Luzik 1
Dzieci
Warszawa
Warszawa – Blue City
Disco Dance
Poznaj zespół Luzik 1
Dzieci
Warszawa
Warszawa – Blue City
Disco Dance

O NAS

Może i jesteśmy mali i nie mamy więcej niż 11 lat… ale musicie zobaczyć, w jakim tempie i z jaką siłą potrafimy tańczyć! Potwierdzi to fakt, że zdobyliśmy już nie raz tytuły Mistrza Polski i Świata!!!

Luzik 1 to zespół tańca nowoczesnego, w którym dzieci całą swoją pasję i miłość do tańca łączą z nierzadko ciężkimi treningami… Ale uwierzcie – warto…

Zaczynaliśmy jak wszystkie dzieci… Najpierw zabawy taneczne w grupach M, później pierwsze choreografie i duety w grupach D, następnie poprawa kondycji w grupach K… i tak oto dziś nagrodą za włożony trud i pracę są nasze występy w różnego rodzaju przedsięwzięciach estradowych oraz na turniejach ogólnopolskich i międzynarodowych! Kochamy to robić ;-)))

Naszymi trenerem i choreografem dbającym o warsztat taneczny jest Dominika Spahić-Fergińska.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Nasze zajęcia różnią się natężeniem i intensywnością od innych grup tańca nowoczesnego. Lekcje choreografii odbywają się dwa razy w tygodniu po dwie godziny. Przez ten czas trenujemy swoją kondycję, zwinność i gibkość. Pracujemy także nad techniką tańca oraz nad układem stworzonym przez trenera.

Oprócz zajęć choreograficznych, raz w tygodniu – w piątek, doskonalimy swój warsztat z techniki tańca i akrobatyki.

Awansując do zespołu w tak młodym wieku, mamy szansę nauczyć się tańczyć tak, by w przyszłości zasilić juniorski zespół Luz 1, następnie V2. Naszym marzeniem jest oczywiście, aby stać się zawodowym tancerzem grupy VOLT!

Najważniejszym celem, jaki przyświeca naszemu trenerowi, jest wyszkolenie tancerzy na najwyższym poziomie oraz umożliwienie młodym ludziom realizowania swoich pasji i marzeń…

Trener zespołu

Trener zespołu Luzik 1, od 2011 roku wykwalifikowany instruktor tańca sportowego. Jej przygoda z tańcem trwa od najmłodszych lat. Pierwsze taneczne kroki stawiała w Egurrola Dance Studio, gdzie dzięki ciężkiej pracy i talentowi z biegiem czasu zasiliła mistrzowskie zespoły Luz 1 i V2, prowadzone przez Joannę Szokalską i Agustina Egurrolę.

Wyjątkowe doświadczenia
wyrażają więcej niż tysiąc słów

Weź udział w Castingu

27 kwietnia 16:00

Egurrola Dance Studio Warszawa – Blue City
poziom +2, Al. Jerozolimskie 179

Zapraszamy tancerzy w wieku 7-11 lat

Aby wziąć udział w castingu zapisz się na listę uczestników korzystając z poniższego formularza. Potem wystarczy, że pojawisz się na castingu i pokażesz co potrafisz!

To Twoja szansa na rozwój pod okiem profesjonalnego trenera w jednym z naszych fantastycznych zespołów. Wraz z innymi członkami zespołu będziesz uczestniczyć w intensywnych treningach, które pozwolą Ci doskonalić swoje umiejętności, a w przyszłości występować na turniejach tanecznych i walczyć o medale, puchary i nagrody!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY    Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

    nie zgadzam się zaakceptuj